Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 6 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Merve demir maliyeci (15.7.2019)
  bu kadar basite düz vites araç kullanmayı öğrenirim diye düşünmüyordum. fakat işin tekniğini ve biraz pratik ile 1 haftada deniz hocamla çalışarak trafikte araç kullanır duruma geldim. bilgi güven herşey iyi. TSK ediyorum.
 • Ali k. bilgisayar programlama uzmanı (15.7.2019)
  4 gün otomatik vites ders alarak kolay şekilde arabamı kullanmayı öğrettiler. öneririm sizlere. hocama TSK
 • seda t. (bankacı ) (15.7.2019)
  son özel direksiyon dersi aldığım tarihten beri 1 hafta sonra kendi aracımı kullanmaya başladım. 2 farklı hocadan ders aldım. herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim. emeği geçen hocalarıma sonsuz teşekkürler.
 • derya (kamuda memur) (15.7.2019)
  birçok bayan hocadan direksiyon dersi aldım. öğrenemedim ve çok fiyatlı oldu eğitim maliyetim. Yeteneğim olmadığını düşünmeye başladım, başaramıyorum öğrenemiyorum dedim. I benim gibi olan insanlar vardır diye düşündüm internette forumlara ve yorumlara bakmaya başladım.. herkesin önerdiği hocalara da ve kurslara bakmaya başladım. son 1 ders deneme kararı aldım. ismail hoca diyordu herkes ileri sürüş teknikleri uzmanı olduğunu öğrendim. 02122172911 telefonu aradım hocayı istedim durumumu anlattım. bana 5 gün süre içinde garantili öğreteceğm dedi. önceden aldığım derslerden çok farklı tamamen ölçüler vererek arabayı yola sığdırmaya park etmeye varıncaya kadar her bilgiyi bana öğretti. hayatım boyunca herkese önereceğim seni İsmail hocam. 4 ders sonra tek başıma kendi aracımı kullanılıyorum. bütün sürücü ve adaylarınna tavsiye ediyorum. 1 Ders alın ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. teşekkürü borç bilirim. yakınımda tanıdığımı herkese hala tavsiye etmekteyim kursunuzu.
 • Ayşe yılmaz (15.7.2019)
  ehliyetimi is alalı 5 yıl oldu ama endişelerimden dolayı araba kullanmıyordum. 14 gün önce İbrahim Hoca ile derse başlayıp 5 günde 4 ders yaptık. güven içinde eğitimime başladım. hafta sonu Istanbul'da anadolu yakasından avrupa yakasına her yeri ders esnasında gezdik. Sabır ve anlayışınız için ve bana verdiğiniz bilgiler için ömür boyu duacıyız merhaba aile olarak sizlere. teşekkürler hocam
 • deniz hanım (15.7.2019)
  Google a direksiyon dersi yazdım istanbuldireksiyondersi.com sitesini buldum. İnternette ders veren diğer kursları da araştırdım. 1 gün deneme dersi aldım. hayatım boyunca boyunca duymadığım bilgileri ilk derste bana sundular. Araç kullanmak için teknik bilgi ve pratigi kazandım. 5 günde araba kullanmayı öğreten hocamı ve kurum çalışanlarını takdir ediyorum. istanbul'da en iyi özel direksiyon dersi veren kurs. herkese tavsiye ediyorum. ilgi bilgi ve aradığınız en iyi hocalar Burda. sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.