Geri
Gaziosmanpaşa, İstanbul'un bir ilçesidir. İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa'nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi.

Nüfusun artmasıyla trafik sorunu da artmaktadır. Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla modern bir ulaşıma da sahip olmuştur. Bu yüzden en fazla göç alan ilçe konumuna gelmiştir.

-Ehliyeti olan ancak trafiğe çıkma konusunda sorun yaşayan pek çok kişi bulunuyor. Bu kişiler de direksiyon kurslarından destek almaktadır. Bu sayede insanlar araç kullanmayı da öğrenmek istemektedir. Günümüzde direksiyon eğitimi veren kursların bir kısmı başarılı eğitmenler barındırarak talepleri karşılama konusunda önemli bir adım atıyor. Bu sayede araç kullanma konusunda sorun yaşayanlar da büyük ölçüde rahatlamış oluyor.

Gaziosmanpaşa özel direksiyon dersi verdiğimiz mahalleler:
Barbaros Hayrettin Paşa mahallesi, Gaziosmanpaşa
Bağlarbaşı mahallesi, Gaziosmanpaşa
Fevzi Çakmak mahallesi, Gaziosmanpaşa
Hürriyet mahallesi, Gaziosmanpaşa
Karadeniz mahallesi, Gaziosmanpaşa
Karayolları mahallesi, Gaziosmanpaşa
Karlıtepe mahallesi, Gaziosmanpaşa
Kâzım Karabekir mahallesi, Gaziosmanpaşa
Merkez mahallesi, Gaziosmanpaşa
Mevlana mahallesi, Gaziosmanpaşa
Pazariçi, Gaziosmanpaşa
Sarıgöl mahallesi, Gaziosmanpaşa
Yenidoğan mahallesi, Gaziosmanpaşa
Yenimahalle mahallesi, Gaziosmanpaşa
Yıldıztabya mahallesi, Gaziosmanpaşa
Şemsipaşa mahallesi, Gaziosmanpaşa

Deneyimsiz bir sürücü adayının trafiğe çıktığı ilk anlarda, yanında deneyimli birisinin bulunması oldukça önemlidir. Sürücü adayı veya deneyimsiz sürücü, trafikte panik yaptığında onu sakinleştirebilecek ve doğru yönlendirmeleri yapacak kişiler olmazsa, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Sayfa içeriği: gaziosmanpaşa direksiyon eğitimi, özel direksiyon dersi gaziosmanpaşa, gaziosmanpaşadireksiyon eğitimi, gaziosmanpaşa özel ders, direksiyon kursu gaziosmanpaşa
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=22" id="ctl00">