direksiyon dersi, araç kullanma dersi, direksiyon eğitimi, istanbul direksiyon dersi

İstanbul trafiğinde özel direksiyon dersi ve araç kullanma eğitimi verilmektedir.

Farklı yöntemlerle eğitim veren kurslardan ciddi direksiyon dersi almalısınız.

Direksiyon dersi denince akla sürücü kursunda aldığınız klasik direksiyon eğitimi geliyor. Ama bizim direksiyon öğretmenlerimiz ileri sürüş bilgisine sahip eğitmenlerdir.

Arabanızı kullanamıyorsanız direksiyon dersi ile 7 derste araç kullanmayı öğrenin.

Direksiyon eğitimi süresi?
Ortalama bir haftada aracınızı kullanabilirsiniz. Deneyimli bay bayan direksiyon hocalarımız ile 5 ile 7 gün arasında araba kullanmayı öğrenebilirsiniz. Bayan hocadan direksiyon eğitimi seçeneği.

Direksiyon dersi gerekli mi?

Çok kalabalık yerlerde direksiyon eğitimi almadan araba kullanmak istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir. Yoğun trafikte araç kullanmak tecrübe gerektiren bir beceridir.

Direksiyon eğitimi konuları?

Aracı tanıma,vitesler, koltuk ayarları, oturuş şekli, el freni, pedallar, direksiyon tutuş şekli ve teknik turlarını teknik ve ölçülü öğreneceksiniz. Kalkış ve duruş, aynaların kullanımını kolay şekilde öğreneceksiniz. Herkesin zorlandığı rampada kalkış ve şerit değiştirmeler, dönüşler,
Direksiyon eğitimi sırasında kavşaklarda, ara sokaklarda,dar alanlarda dönüşlere yer verilmektedir Ayrıca şerit izleme kuralı, teknik vites küçültme büyütme, park çalışması ve geri manevraları tam öğreniyorsunuz.

Direksiyon dersi niçin alınmalı?

Kazalara sebep olmamak için, sizin ve tüm trafikteki sürücülerin can güvenliğin için,maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için, aracınıza hasar vermemek için.
Direksiyon kursu veren firmalar arasında, seçkin, kaliteli güvenli özel direksiyon dersi veren en iyi kurumu

EĞİTİM SAATLERİ?

Programlar tamamen size uygun saatlere göre, haftanın her günü akıcı trafikte direksiyon eğitimi yapılmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 07:00 akşam 22:00’e kadar eğitimler devam etmektedir.

EĞİTİM RANDEVU:

Direksiyon dersi almak istediğiniz gün ve saati kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz. Kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim olarak ödenebilir. İstanbul Randevu için arayınız. 0212 217 29 11
Kurumsal çalışan , alanında uzman öğretmenlerden güvenli, resmi onaylı ve teknik donanımlı araçlarla İSTANBUL trafiğine hazırlanın.

DİREKSİYON DERSİ BAŞLAMA, BİTİŞ ?

Direksiyon dersleri istediğiniz bir noktadan, evden veya işyerinizin önünden başlayabilir, adresten adrese hizmet alabilirsiniz.

DİREKSİYON EĞİTİMLERİ NEREDE YAPILIR ?

İlk direksiyon dersi uygun trafik alanlarında sürüş yapılır. Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Arnavutköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye,başak konutları, yeşilpınar, merter, tozkoparan, ortaköy, topkapı, cevizlibağ, aksaray, ulus, taksim, istinye, arnavutköy, emirgan, yeniköy, tarabya, nişantaşı, suadiye,bostancı, bağdat caddesi, avrupa yakası, rumeli hisar üstü, merter, yenibosna özel direksiyon eğitimi tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

KAÇ SAAT DERS ALINCA ARAÇ KULLANABİLİRİM?

Ortalama 10 saat direksiyon eğitimi ile kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Otomatik vitesli araçlarda bu süre daha kısa sürebilir.

KENDİ ARACIMDA DİREKSİYON DERSİ ALABİLİR MİYİM ?

İlk ders mutlaka kurs aracında yapılıyor. hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve aracınızı kullanacak sürüş yetiniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir

Direksiyon eğitimi fiyatları

69 tl den başlayan şok kampanyalı özel fiyatlar. Bir ders 60 dakikadır. Dersler günde 2 ders saat olarak yapılmaktadır. Paket programlar tamamı peşin veya kredi kartı tek çekim olarak alınmaktadır.

Direksiyon dersini Avrupa ve Anadolu yakası tüm semtlerde eğitim yapıyoruz.

Otomatik vitesli araç kullanma eğitimi verilir.

Otomatik ve manuel vites özel direksiyon dersi fiyatları değişmez.

Dersler tamamen tamamen trafik içerisinde ve istediğiniz yerlerede verilmektedir.
İsterseniz kurs aracıyla ya da kendi arabanız ile direksiyon dersi alabilirsiniz.

Trafikte Direksiyon Dersi için Artık Yanınızda Güvenle Eğitim Alabileceğiniz Deneyimli ve Konusunda Uzman Direksiyon Öğretmenleri var.Bayan hocadan özel direksiyon dersi fiyatımızda fark ücreti yoktur.